Poniedziałek, 23 maja 2022r. | Imieniny: Iwony, Dezyderego, Kryspina
Pokaż menu

Informacja

05 stycznia, 2022
Szanowni Mieszkańcy!
Informujemy, że w dzień: 7 stycznia 2022 r. (piątek) Urząd Gminy Szerzyny będzie nieczynny. Jest to dzień wolny od pracy w zamian za Święto przypadające w sobotę 1 stycznia 2022 r. czyli Nowy Rok. Informujemy, również że w dniach: 7-8 stycznia 2022 r. (piątek/sobota) NIE BEDZIE CZYNNY Punkt Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (PSZOK).
Gmina Szerzyny
Szerzyny – gmina wiejska w województwie małopolskim, w powiecie tarnowskim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie tarnowskim, natomiast w latach 1999–2002 należała do powiatu jasielskiego w województwie podkarpackim.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).