Niedziela, 14 kwietnia 2024r. | Imieniny: Bereniki, Waleriana, Justyny

Harmonogram wywozu odpadów komunalnych 2024

15 lutego, 2024
Szanowni Mieszkańcy Gminy Szerzyny!
Dla wiadomości każdego z Państwa publikujemy harmonogram wywozu odpadów komunalnych z terenu Gminy Szerzyny na 2024 rok!

Gmina Szerzyny
Szerzyny – gmina wiejska w województwie małopolskim, w powiecie tarnowskim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie tarnowskim, natomiast w latach 1999–2002 należała do powiatu jasielskiego w województwie podkarpackim.