Sobota, 17 kwietnia 2021r. | Imieniny: Rudolfa, Roberta
Pokaż menu

Dzień Pracownika Służby Zdrowia

07 kwietnia, 2021

Życzenia Grzegorza Gotfryda Wójta Gminy Szerzyny z okazji Dnia Pracownika Służby Zdrowia:

W tym szczególnym czasie pandemii, kiedy nasze życie i zdrowie tak bardzo zależy od ich poświęcenia, oddania, często heroicznej pracy, nie możemy w dniu dzisiejszym zapomnieć o pracownikach Służby Zdrowia. Wszystkim lekarzom, pielęgniarkom, ratownikom medycznym, pracownikom administracji i obsługi zatrudnionym w placówkach medycznych Gminy Szerzyny, składam wyrazy uznania i podziękowania. Dziękujemy!
Gmina Szerzyny
Szerzyny – gmina wiejska w województwie małopolskim, w powiecie tarnowskim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie tarnowskim, natomiast w latach 1999–2002 należała do powiatu jasielskiego w województwie podkarpackim.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).