Sobota, 19 września 2020r. | Imieniny: Januarego, Konstancji, Teodora

Dofinansowanie fotowoltaiki z Programu Mój Prąd ze Związkiem Gmin Dorzecza Wisłoki

17 lipca, 2020

Formularz zgłoszeniowy znajduje się tutaj

Wymagania techniczne znajdują się tutaj

Gmina Szerzyny
Szerzyny – gmina wiejska w województwie małopolskim, w powiecie tarnowskim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie tarnowskim, natomiast w latach 1999–2002 należała do powiatu jasielskiego w województwie podkarpackim.