Sobota, 17 kwietnia 2021r. | Imieniny: Rudolfa, Roberta

Dofinansowanie do wymiany pieca w Gminie Szerzyny

06 kwietnia, 2021
Grzegorz Gotfryd Wójt Gminy Szerzyny informuje, że istnieje jeszcze możliwość uzyskania wysokiego dofinansowania do wymiany kotłów spalających paliwo stałe:
📌pelet,
📌drewno,
📌ekogroszek.
✅ Możliwe dofinansowanie w ramach projektu dla mieszkańca to kwota aż 8⃣.0⃣0⃣0⃣ tys. zł do zakupu kotła i aż do 1⃣.0⃣0⃣0⃣ tys. zł do modernizacji instalacji c.o.
✅ Z uwagi na fakt, że projekt realizowany przez Gminę Szerzyny dobiega końca, prosimy Państwa o szybki kontakt z pracownikami Urzędu Gminy, którzy wytłumaczą jak wygląda proces składania wniosku.
Zostało tylko kilka wolnych miejsc, które umożliwią pozyskanie dofinansowania!

Gmina Szerzyny
Szerzyny – gmina wiejska w województwie małopolskim, w powiecie tarnowskim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie tarnowskim, natomiast w latach 1999–2002 należała do powiatu jasielskiego w województwie podkarpackim.