Piątek, 19 kwietnia 2024r. | Imieniny: Adolfa, Tymona, Leona

Danie Wspólnych Chwil z Fundacja Biedronki – CZERMNA

05 listopada, 2023

KGW w Czermnej zaprasza na trzecie spotkanie z cyklu Danie Wspólnych Chwil z Fundacją Biedronki – realizowane przez nasze Panie z KGW Czermna. Serdecznie zapraszamy wszystkich seniorów i osoby zainteresowane. Podczas spotkania wspólnie zaśpiewamy piosenki niepodległościowe, wysłuchamy żołnierskiej, a przy tym zaprezentowane zostaną kulinarne popisy członkiń KGW.
Zapraszamy na poczęstunek wszystkie osoby samotne, starsze…

Szczegóły dostępne na plakacie.

ZAPISY POD NUMEREM TELEFONU: 14 65 17 300 WEW. 115.

Gmina Szerzyny
Szerzyny – gmina wiejska w województwie małopolskim, w powiecie tarnowskim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie tarnowskim, natomiast w latach 1999–2002 należała do powiatu jasielskiego w województwie podkarpackim.