Wtorek, 9 sierpnia 2022r. | Imieniny: Romana, Ryszarda, Edyty

Bezpłatne konsultacje w zakresie pozyskania środków finansowych

24 czerwca, 2022
Grzegorz Gotfryd Wójt Gminy Szerzyny informuje mieszkańców Gminy Szerzyny o możliwości skorzystania z bezpłatnych konsultacji w zakresie pozyskania środków finansowych m.in. na:
– otwarcie i rozwój własnej działalności gospodarczej
– kursy, szkolenia, studia podyplomowe.
Konsultanci przekażą również inne informacje, związane z możliwościami wsparcia z Funduszy Europejskich.
Zaprasza się mieszkańców, instytucje, ngo, stowarzyszenia i innych zainteresowanych do skorzystania z konsultacji prowadzonych przez pracowników Urzędu Marszałkowskiego Województwa Małopolskiego.
Konsultacje odbędą się w dniu 30 czerwca 2022 r. w godz. 9.00 – 11.30 w siedzibie Urzędu Gminy Szerzyny (sala narad – parter).

Gmina Szerzyny
Szerzyny – gmina wiejska w województwie małopolskim, w powiecie tarnowskim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie tarnowskim, natomiast w latach 1999–2002 należała do powiatu jasielskiego w województwie podkarpackim.