Wtorek, 25 czerwca 2024r. | Imieniny: Lucji, Wilhelma, Doroty
Pokaż menu

50 000 zł w ramach Małopolskiej Tarczy Humanitarnej. Fundusze Europejskie dla Ukrainy.

20 marca, 2023
Gmina Szerzyny pozyskała 50 000 zł w ramach Małopolskiej Tarczy Humanitarnej. Fundusze Europejskie dla Ukrainy.
W ramach grantu uda nam się doposażyć w sprzęt:
  • Wiejski Dom Kultury w Czermnej
  • oraz Publiczną Szkołę Podstawową w Szerzynach,

które w czasie przyjazdu naszych Przyjaciół z Ukrainy stanowiły ich tymczasowy 'dom”.

To, co dzieje się za naszą wschodnią granicą, jest niewyobrażalną tragedią, a naszym obowiązkiem jest na to reagować! Wyrażam wdzięczność Panu Witoldowi Kozłowskiemu – Marszałkowi Województwa Małopolskiego, Pani Marcie Malec-Lech – Członkowi Zarządu Województwa Małopolskiego oraz całemu Zarządowi Województwa, za realizację tych ważnych projektów pomocowych i przekazane wsparcie finansowe na rzecz naszego samorządu! – dziękuje wójt gminy.
Gmina Szerzyny
Szerzyny – gmina wiejska w województwie małopolskim, w powiecie tarnowskim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie tarnowskim, natomiast w latach 1999–2002 należała do powiatu jasielskiego w województwie podkarpackim.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).