Czwartek, 1 października 2020r. | Imieniny: Danuty, Remigiusza, Teresy

22 400,00 zł dla Gminy Szerzyny w ramach ogłoszonego konkursu przez Województwo Małopolskie pn. „Odkrywam Małopolskę”.

15 września, 2020
Szanowni Mieszkańcy!
Gmina Szerzyny pozyskała dofinansowanie w kwocie 22 400,00 zł, w ramach ogłoszonego konkursu przez Województwo Małopolskie pn. „Odkrywam Małopolskę”. Projekt zakłada wsparcie turystyki szkolnej, przyczyni się także do poznania regionu, zabytków kultury i historii Małopolski przez młodzież z terenu gminy.
W ramach projektu zostaną zorganizowane dwie dwudniowe wycieczki krajoznawczo – turystyczne do ciekawych zakątków Małopolski dla młodzieży z klas VII-VIII z Gminy Szerzyny (łącznie 88 uczniów). Realizacja projektu nastąpi we wrześniu i październiku br. Wartość całego projektu wynosi 32.000 zł, z czego wkład własny Gminy Szerzyny wyniesie 9.600 zł (30%).
Serdecznie dziękuję Panu Witoldowi Kozłowskiemu – Marszałkowi Województwa Małopolskiego za otrzymane wsparcie. Dziękuję Panu Wojciechowi Skruchowi – Przewodniczącemu Komisji Budżetu, Mienia i Finansów Sejmiku Województwa Małopolskiego za przychylność oraz ciągłe wspieranie naszego samorządu. – dodaje Wójt Gotfryd.
Projekt realizowany jest ze środków finansowych Województwa Małopolskiego.

Gmina Szerzyny
Szerzyny – gmina wiejska w województwie małopolskim, w powiecie tarnowskim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie tarnowskim, natomiast w latach 1999–2002 należała do powiatu jasielskiego w województwie podkarpackim.