Poniedziałek, 6 lutego 2023r. | Imieniny: Doroty, Bogdana, Pawla

1 milion złotych na remont Orlika w Szerzynach

16 listopada, 2022
1 000 000,00 zł dla Gminy Szerzyny na kompleksowy remont orlika w Szerzynach.
Do dofinansowania zakwalifikowanych zostało 181 inwestycji w kraju, na łączną kwotę niemal 50  mln zł, z czego wśród beneficjentów znalazła się GMINA SZERZYNY!
Dzięki pozyskanej dotacji kompleksowo zmodernizowane zostaną boiska sportowe na terenie Orlika w Szerzynach, co pozwoli na jeszcze lepsze prowadzenie zajęć sportowych i krzewienie aktywności sportowej!
Serdecznie dziękuję za nieocenioną pomoc w zakresie pozyskanego wsparcia Panu Wiesławowi Krajewskiemu – Posłowi na Sejm RP, bez którego pomocy i zaangażowania nie byłoby możliwe skuteczne sięgnięcie po środki. Dziękuję Panu Wiceministrowi Jackowi Osuchowi za dużą życzliwość, przychylność i dostrzeżenie potrzeb Gminy Szerzyny w zakresie rewitalizacji miejsc sportowych! Dziękuję za to znaczne dofinansowanie! – dziękuje wójt gminy.

#gallery-1 {
margin: auto;
#gallery-1 .gallery-item {
float: left;
margin-top: 10px;
text-align: center;
width: 33%;
#gallery-1 img {
border: 2px solid #cfcfcf;
#gallery-1 .gallery-caption {
margin-left: 0;
/* see gallery_shortcode() in wp-includes/media.php */

Gmina Szerzyny
Szerzyny – gmina wiejska w województwie małopolskim, w powiecie tarnowskim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie tarnowskim, natomiast w latach 1999–2002 należała do powiatu jasielskiego w województwie podkarpackim.