Piątek, 7 października 2022r. | Imieniny: Marii, Marka, Mirelli

Uwaga! Utrudnienia na drodze powiatowej

22 września, 2022

Logo PZD - miniaturaPowiatowy Zarząd Dróg w Tarnowie z siedzibą w Zgłobicach informuje, że w dniach 22-23 września 2022 r., w godzinach 9:00 do 17:00 zostanie zamknięty odcinek drogi powiatowej nr 1410K relacji Zdonia-Czchów_Iwkowa na odcinku od szkoły średniej w miejscowości Zakliczyn do szkoły podstawowej w miejscowości Stróże.

Na czas zamknięcia wyznacza się objazd ulicą Grabina oraz drogą powiatową 1408K relacji Zakliczyn-Stróże. Powodem zamknięcia są pilne prace, związane z remontem drogi.

Za utrudnienia przepraszamy