Czwartek, 28 stycznia 2021r. | Imieniny: Walerego, Radomira, Tomasza

Utrudnienia na drodze powiatowej relacji Tarnów – Zaczarnie – Stare żukowice

02 grudnia, 2020

powiat zarzad drog

Powiatowy Zarząd Dróg w Tarnowie z/s w Zgłobicach informuje, że w związku z wykonaniem nakładki bitumicznej, czasowo wyłączony z ruchu zostanie odcinek drogi powiatowej nr 1375K relacji Tarnów - Zaczarnie - Stare Żukowice, w rejonie skrzyżowań z drogą powiatową nr 1376K w kierunku Woli Rzędzińskiej i Lisiej Góry.

Wyłączenie potrwa od godziny 8:00 do godziny 18:00 w dniach: 3, 4 i 7 grudnia 2020 r.
Ruch będzie kierowany ręcznie przez uprawnionych pracowników. Za utrudnienia przepraszamy.