Sobota, 19 września 2020r. | Imieniny: Januarego, Konstancji, Teodora

Upamiętnienie wybuchu Powstania Warszawskiego – trening systemu alarmowania

31 lipca, 2020

logo starostwo powiatowe miniW ramach wojewódzkiego treningu systemu alarmowania celem jednoczesnego upamiętnienia 76 rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego w dniu 1 sierpnia 2020 roku o godz. 17:00 nadany zostanie akustyczny sygnał alarmowy (odwołanie alarmu – ciągły dźwięk w okresie trzech minut) emitowany przez syreny.

powstanie warszawskie

Źródło zdjęcia: TU