Wtorek, 28 września 2021r. | Imieniny: Waclawa, Tymona, Marka
Pokaż menu

„poMOCne Fundusze Europejskie”

04 sierpnia, 2021

logo Funduszy Europejskich

Rusza kolejna odsłona kampanii billboardowej promującej Fundusze Europejskie w Małopolsce. Jej celem jest dotarcie do mieszkańców regionu z informacją nt. efektów wsparcia dla osób z niepełnosprawnościami na rynku pracy.

 

To jeden z elementów długofalowej strategii promocyjnej Funduszy Europejskich realizowanej przez Województwo Małopolskie i zarazem kolejny etap działań promujących rolę, jaką odgrywają środki unijne w Regionie.

Więcej na temat Funduszy pod adresem: https://www.fundusze.malopolska.pl/wiadomosci/program-regionalny/wiadomosci/cos-wiecej-niz-tylko-praca

oraz: https://www.facebook.com/MalopolskaFunduszeEuropejskie/posts/2235150003291461

logo Funduszy Europejskich

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).