Poniedziałek, 15 lipca 2024r. | Imieniny: Henryka, Wlodzimierza, Dawida
Pokaż menu

Od dziś dostępne arkusze próbnych egzaminów maturalnych informuje Ministerstwo Edukacji Narodowej

02 kwietnia, 2020

men

Centralna Komisja Egzaminacyjna oraz okręgowe komisje egzaminacyjne od dziś publikować będą arkusze próbnych egzaminów maturalnych. W czwartek opublikowane będą arkusze z zadaniami z języka polskiego na poziomie podstawowymi i rozszerzonym oraz z zadaniami z fizyki.

 

 

Publikacja arkuszy do próbnego egzaminu ma pomóc uczniom w przygotowaniu się do matur w czasie, gdy w szkołach nie odbywają się lekcje w formie tradycyjnej. Od 12 marca do 10 kwietnia zajęcia stacjonarne w szkołach i przedszkolach są zawieszone. Od środy 25 marca szkoły mają obowiązek nauczania na odległość.

"Zadania można rozwiązać w dowolnym czasie; ważne, żeby trzymać się limitu czasu na stronie tytułowej. " - przypomina CKE na Twitterze.

CKE @CKE_PL

!Od 2 do 8.04 publikujemy arkusze próbnego egz. maturalnego. Zadania można rozwiązać w dowolnym czasie; ważne, żeby trzymać się limitu czasu na str. tytułowej. Próba: jest dobrowolna, daje uczniowi możliwosci sprawdzenia się,

NIE JEST na ocene! @MEN_GOV_PL

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).