Piątek, 7 października 2022r. | Imieniny: Marii, Marka, Mirelli
Pokaż menu

Nowe możliwości aktywizacji i rehabilitacji podopiecznych Domów Pomocy Społecznej

22 września, 2022

logo starostwa powiatowego w Tarnowie

W Centrum Leczenia Narządu Ruchu Geronimo w Tarnowie odbyło się spotkanie starosty tarnowskiego Romana Łucarza z dyrektor - Panią Andżeliką Nalezińską - dotyczące współpracy z powiatowymi domami pomocy społecznej.

 

Podczas spotkania poruszone były tematy dotychczasowego współdziałania z DPS w Karwodrzy, dotyczącego rehabilitacji podopiecznych ośrodka. Starosta Roman Łucarz podkreślił bardzo dobrą współpracę, omawiano także możliwość rozszerzenia zajęć rehabilitacyjnych, na pozostałe domy pomocy społecznej znajdujące na terenie powiatu tarnowskiego.

- Podczas dotychczasowej współpracy Z DPS w Karwodrzy poznaliśmy dogłębnie potrzeby i problemy osób potrzebujących, dlatego chcemy zapewnić wyjątkową i bardzo rozbudowaną ofertę dla osób wymagających stałej opieki – dodał na zakończenie spotkania starosta Roman Łucarz.

Spotkanie starosty z dyrektor Geronimo Panią Andzeliką Nalezińską

Uczestnictwo w różnych formach proponowanej terapii to dla mieszkańców przede wszystkim możliwość rehabilitacji, a co za tym idzie zmniejszenia negatywnych następstw chorób.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).