Wtorek, 1 grudnia 2020r. | Imieniny: Natalii, Eligiusza, Edmunda

Koronawirus w tarnowskim starostwie – ważny wydział zamknięty

26 października, 2020

logo starostwo powiatowe mini

Szanowni Państwo, z uwagi na potwierdzone zakażenie koronawirusem SARS-CoV-2 u pracowników Wydziału Komunikacji Starostwa Powiatowego w Tarnowie, Starosta Tarnowski podjął decyzję, iż w dniach 26-30 października 2020 r. Wydział Komunikacji będzie nieczynny. O ewentualnych zmianach będziemy informować na bieżąco.

Od dnia 26 października 2020 roku (poniedziałek) do odwołania nastapiły zmiany w obsłudze interesantów Starostwa Powiatowego w Tarnowie, wyłącznie za pośrednictwem Poczty Polskiej S.A. i platformy ePUAP. Istnieje również możliwość składania pism i dokumentów w zaklejonej kopercie poprzez wrzucenie jej do skrzynki podawczej umieszczonej przed budynkiem Starostwa Powiatowego w Tarnowie, ul. Narutowicza 38.

- Żeby zminimalizować ryzyko zakażeń, podjęliśmy decyzję o zaprzestaniu bezpośredniej odbsługi interesantów.