Wtorek, 9 sierpnia 2022r. | Imieniny: Romana, Ryszarda, Edyty

Konkurs ofert z zakresu polityki zdrowotnej w 2022 roku – Szczepienia przeciwko meningokokom oraz z zakresu zdrowia publicznego w 2022 roku – Szczepienia przeciwko HPV

29 czerwca, 2022

Logo Starostwa Powiatowego w Tarnowie - miniaturaZarząd Powiatu Tarnowskiego ogłasza konkurs ofert na wybór realizatorów (lub realizatora) szczepień przeciwko zakażeniom wirusem brodawczaka ludzkiego (HPV) w 2022 roku, oraz konkurs ofert na wybór realizatorów (lub realizatora) programu pn. „Program polityki zdrowotnej dotyczący profilaktyki zakażeń meningokokowych w Małopolsce na lata 2020-2027”.

Poniżej znajdują się linki do ogłoszeń:

Ogłoszenie o konkursie ofert na wybór realizatorów (lub realizatora) programu pn. „Program polityki zdrowotnej dotyczący profilaktyki zakażeń meningokokowych w Małopolsce na lata 2020-2027”

Ogłoszenie o konkursie ofert na wybór realizatorów (lub realizatora) szczepień przeciwko zakażeniom wirusem brodawczaka ludzkiego (HPV) w 2022 roku