Sobota, 17 kwietnia 2021r. | Imieniny: Rudolfa, Roberta

Informacja Powiatowego Zarządu Dróg w Tarnowie

05 marca, 2021

powiatowy zarzad drog miniPowiatowy Zarząd Dróg w Tarnowie z/s w Zgłobicach informuje, że z dniem 08.03.2021 r. wstrzymuje do odwołania kursowanie przeprawy promowej.

Przeprawa nie będzie działać na drodze nr 1305K relacji Szczurowa - Żelichów w miejscowości Siedliszowice.
Przerwa w kursowaniu przeprawy promowej spowodowana jest koniecznością wykonania niezbędnych prac konserwatorskich.

Za utrudnienia przepraszamy.