Sobota, 5 grudnia 2020r. | Imieniny: Sabiny, Krystyny, Edyty

Informacja Powiatowego Zarządu Dróg w Tarnowie

23 października, 2020

powiat zarzad drog

Powiatowy Zarząd Dróg w Tarnowie z/s w Zgłobicach informuje o utrudnieniach w ruchu w związku z zamknięciem mostu w Bieśniku.

W dniach 26 - 30.10.2020r., w związku z koniecznością przeprowadzenia pilnych prac remontowych ( awaria), zamknięty będzie most w ciągu drogi powiatowej nr 1393 K relacji Ciężkowice - Jastrzębia - Zdonia w  m. Bieśnik. Objazd zostanie poprowadzony drogą wojewódzką nr 975 do m. Paleśnica, a następnie gminną do drogi powiatowej nr 1393 K w m. Jastrzębia. Za utrudnienia przepraszamy.