Piątek, 6 sierpnia 2021r. | Imieniny: Slawy, Jakuba, Oktawiana

Informacja Klubu Honorowych Dawców Krwi PCK przy Starostwie Powiatowym w Tarnowie

22 czerwca, 2021

2be2c14828f9b2da32939c3373f22947klub hdk pck logoW związku z utzrymującą się sytuacją epidemiologiczną, powodującą brak możliwości zorganizowania akcji oddawania krwi w Starostwie Powiatowym w Tarnowie, prezes Klubu HDK Jacek Hudyma serdecznie zachęca do oddawania krwi w oddziałach terenowych w Tarnowie.

Krew można oddać w punktach Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa, oddziały terenowe w Tarnowie: na ul. Lwowskiej 178A w szpitalu im. Św. Łukasza, oraz na ul. Szpitalnej 13 w szpitalu im. Edwarda Szczeklika.

Gorąco zachęcamy do oddania krwi! To nic nie kosztuje, a oddając krew ratujesz ludzkie życie...

plakat promujący akcje oddawania krwi