Czwartek, 21 października 2021r. | Imieniny: Urszuli, Hilarego, Jakuba
Pokaż menu

Dzień bezpieczeństwa na drogach

22 września, 2021

Na drodze podczas akcjiDzień 21 września br. był dniem promocji bezpieczeństwa na drogach powiatu tarnowskiego, poprowadzonym wspólnie przez Wydział Ruchu Drogowego tarnowskiej policji i Fundację Prodriver, w ramach akcji "Road Safety Days" (Dni Bezpieczeństwa na Drogach).

Wspólny patrol stacjonował na drodze 975 k/Wojnicza. Kierowcy w ramach działań profilaktycznych mieli możliwość skorzystania z symulatora dachowania, aby zrozumieć, jak ważne jest zapinanie pasów bezpieczeństwa, oraz przejścia slalomem w Alkogoglach i Sengoglach, w celu przekonania się, jakim zagrożeniem jest spożywanie alkoholu w ruchu drogowym i jak ważne jest dbanie o przerwy w trakcie długotrwałej jazdy samochodem.

Organizatorzy w czasie akcji

Ćwiczenia podczas akcji

Kierowca ćwiczący w specjalnych okularach podczas ćwiczeń

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).