Środa, 17 lipca 2024r. | Imieniny: Anety, Bogdana, Jadwigi
Pokaż menu

Centrum Paderewskiego otwiera dworek dla zwiedzających

15 czerwca, 2020

logo starostwo powiatowe mini

Informujemy, że Centrum Paderewskiego w Kąśnej Dolnej wznawia działalność po przerwie związanej z epidemią koronawirusa. Od wtorku 16 czerwca otwarty dla zwiedzających będzie dworek Paderewskiego, a od soboty 20 czerwca kawiarnia Maestro i Dom Pracy Twórczej.

 

W instytucji wdrożone zostały niezbędne procedury bezpieczeństwa,adekwatne do wytycznych. Ministerstwa Zdrowia i uzgodnione z Powiatową Stacją Epidemiologiczno-Sanitarną. Korzystanie z obiektów Centrum Paderewskiego możliwe jest wyłącznie pod warunkiem dostosowania się do obowiązującego reżimu sanitarnego.

Szczegółowe informacje dotyczące godzin zwiedzania, korzystania z kawiarni oraz wynajmu pokoi znajdują się na stronie instytucji www.centrumpaderewskiego.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).