Wtorek, 1 grudnia 2020r. | Imieniny: Natalii, Eligiusza, Edmunda
Pokaż menu

21 listopada, przypada Drugi Powiatowy Dzień Pracownika Socjalnego

20 listopada, 2020

logo starostwo powiatowe mini

Pomoc, jaką niesie drugiemu człowiekowi Pracownik Socjalny to bardzo szlachetne zajęcie, wymagające codziennego stawania wobec ludzkiego bólu, bezsilności i ubóstwa, krzywdy i bezradności. No co dzień to właśnie Państwo - pracownicy jednostek organizacyjnych pomocy społecznej z terenu powiatu tarnowskiego pomagacie osobom i rodzinom w przezwyciężaniu trudnych sytuacji życiowych.

Z okazji Drugiego Powiatowego Dnia Pracownika Socjalnego Starosta Tarnowski Roman Łucarz w imieniu Zarządu Powiatu Tarnowskiego kieruje serdeczne słowa podziękowania do wszystkich pracujących w Domach Pomocy Społecznej, a także pracowników socjalnych z terenu Powiatu Tarnowskiego.

Wszystkim osobom związanym z obszarem szeroko rozumianej pomocy społecznej należą się wyrazy wdzięczności. Praca pracownika socjalnego to jest prawdziwe powołanie - to jest służba tym, którzy potrzebują pomocy i wsparcia, szczególnie w tym trudnym czasie pandemii.

Na ręce Pani Anny Górskiej Dyrektor PCPR przekazujemy podziękowania podległym pani Pracownikom, za sumienną i pełną ofiarności pracę na rzecz osób potrzebujących w Powiecie Tarnowskim. Życzymy także spełnienia w pracy zawodowej i służbie drugiemu człowiekowi, a także wszelkiej pomyślności w życiu osobistym.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).