Sobota, 31 października 2020r. | Imieniny: Urbana, Saturnina, Krzysztofa
Pokaż menu

14 października – Dzień Edukacji Narodowej

14 października, 2020

logo starostwo powiatowe mini
Szanowni Nauczyciele, Pracownicy Administracji, Obsługi szkół i placówek oświatowych prowadzonych przez Powiat Tarnowski. Z okazji dnia Komisji Edukacji Narodowej w tych szczególnych warunkach, w jakich aktualnie funkcjonują nasze szkoły i placówki oświatowe, skladamy podziękowania za waszą pełną poświęcenia pracę.

 

Dzień Edukacji Narodowej to święto podkreślające wiodącą rolę nauczyciela w procesie kształcenia i wychowania młodego pokolenia. Jest to rola niezmienna, niezależnie od czasów i systemów edukacyjnych. Niezmienny jest również cel pracy nauczyciela, bowiem stanowi go przede wszystkim dobro dziecka i ucznia.

W imieniu samorządu i mieszkańców Powiatu Tarnowskiego składamy wszystkim Nauczycielom szkół z terenu Powiatu Tarnowskiego gratulacje i dziękujemy za Państwa pracę oraz trud nauczania i wychowania. Życzymy wszelkiej pomyślności w życiu zawodowym i osobistym, sukcesów dydaktycznych i wychowawczych, a także wszystkiego co najlepsze.

W dniu Edukacji Narodowej tradycyjnie dyrektorzy oraz nauczyciele oświaty w powiecie tarnowskim zostali nagrodzeni za swoją pracę dydaktyczno - wychowawczą przez Starostę Tarnowskiego Romana Lucarza. Poniżej przedstawiamy pełną liste nagrodzonych;

Dyrektorzy:

Krzysztof Małek - ZSP Zakliczyn
Agnieszka Kapek - ZSLiT Wojnicz
Iwona Główczyk - DWD Jodłówka Tuchowska
Wiesław Wójcik - ZSOiZ Gromnik

Nauczyciele:

Krystyna Kieć - SOSW Wierzchosławice-Dwudniaki
Arleta Zwolińska - ZSP Zakliczyn
Weronika Piekarz - ZSOiZ Ciężkowice
Marian Zych - CKZiU Tuchów
Lidia Jarońska - ZSLiT Wojnicz
Ewa Wójcik - ZSP Ryglice
Katarzyna Armatys-Kawalerska - LO Tuchów
Małgorzata Sadłoń - ZSOiZ Gromnik
Agata Ropek-Nowak - ZSP Żabno
Wacław Krupa - DWD Jodłówka Tuchowska
Katarzyna Zych - PPPP Tarnów

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).