Czwartek, 30 czerwca 2022r. | Imieniny: Emilii, Lucyny
Pokaż menu

Zaproszenie na konferencję pszczelarską

19 maja, 2022
Zaproszenie na konferencję pszczelarską

Zaproszenie na konferencję pszczelarską

by
19 maja 2022
Najnowsze informacje
No Comment

Zapraszamy wszystkich chętnych na Konferencję pszczelarską w dniu 04.06.2022 w Szynwałdzie organizowaną przez Koło Pszczelarzy Skrzyszów. Ilość miejsc ograniczona. Prosimy o mailowe zgłaszanie chęci uczestnictwa w konferencji.  Szczegóły na plakacie.  

Konferencja sfinansowana w ramach projektu “Bez pszczół nie ma nas” przez   Narodowy Instytut Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego ze środków Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich na lata 2021-2030 NOWE FIO. 
Gmina Skrzyszów
Skrzyszów – gmina wiejska w powiecie tarnowskim (woj. małopolskie). Siedzibą gminy jest Skrzyszów. Gmina powstała 1 stycznia 1973 roku na obszarze istniejącej do 1954 gminy Gumniska.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).