Czwartek, 18 lipca 2024r. | Imieniny: Erwina, Kamila, Szymona
Pokaż menu

Zapraszamy po odbiór nagród!

05 czerwca, 2020
Zapraszamy po odbiór nagród!

Zapraszamy po odbiór nagród!

by
5 czerwca 2020
Najnowsze informacje
No Comment

Wczoraj, za pośrednictwem Tarnowskiej.tv odbyło się losowanie nagród w konkursie (Nie)mundurowy Dzień Dziecka. Osoby wyłonione w losowaniu, odbiorą swoje nagrody po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym. Ponadto, dla wszystkich uczestników konkursu, przygotowane zostały nagrody pocieszenia (książka + czekolada) i po ich odbiór zapraszamy do biblioteki w Szynwałdzie. Będzie to możliwe dzisiaj w godzinach od 13.00 do 16.00 oraz przez cały przyszły tydzień, tj. od 8 do 12 czerwca br. (z wyjątkiem 11 czerwca – Boże Ciało), w godzinach od 8.00 do 16.00. Prosimy, aby po odbiór nagród zgłaszali się rodzice uczestników konkursu. Pierwsze nagrody zostały już rozdane, w tym nagroda główna – hulajnoga elektryczna.
W razie pytań prosimy o kontakt pod numerem telefonu : 14 674 23 46.
Zapraszamy po odbiór nagród!

 
Gmina Skrzyszów
Skrzyszów – gmina wiejska w powiecie tarnowskim (woj. małopolskie). Siedzibą gminy jest Skrzyszów. Gmina powstała 1 stycznia 1973 roku na obszarze istniejącej do 1954 gminy Gumniska.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).