Czwartek, 18 lipca 2024r. | Imieniny: Erwina, Kamila, Szymona
Pokaż menu

Zakup elektryzatorów (pastuchów elektrycznych)

02 czerwca, 2020
Zakup elektryzatorów (pastuchów elektrycznych)

Zakup elektryzatorów (pastuchów elektrycznych)

W związku z nasilającym się problemem niszczenia upraw przez dziką zwierzynę, w dniu 15.05.2020r. w Urzędzie Gminy w Skrzyszowie odbyło się spotkanie rolników z przedstawicielami Koła Łowieckiego „Dzik”. Podczas spotkania została zgłoszona potrzeba zakupu elektryzatorów (pastuchów elektrycznych). Urząd Gminy w Skrzyszowie zakupił 13 elektryzatorów i przekazał 7 sztuk do Koła Łowieckiego „DZIK” i 6 do Koła Łowieckiego „Podgórskie” . Elektryzatory będą przekazywane nieodpłatnie rolnikom po wcześniejszym kontakcie z przedstawicielami kół łowieckich.
Gmina Skrzyszów
Skrzyszów – gmina wiejska w powiecie tarnowskim (woj. małopolskie). Siedzibą gminy jest Skrzyszów. Gmina powstała 1 stycznia 1973 roku na obszarze istniejącej do 1954 gminy Gumniska.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).