Środa, 17 lipca 2024r. | Imieniny: Anety, Bogdana, Jadwigi

Zagłosuj na mieszkankę gminy w plebiscycie internetowym finalistów ogólnopolskiego festiwalu „PIOSENKA W MELONIKU”

16 czerwca, 2020

by
16 czerwca 2020
Kultura, Najnowsze informacje
No Comment

Do 10. Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki Aktorskiej, Filmowej i Musicalowej „Piosenka w Meloniku” swój udział zgłosiło 242 wokalistów z całego kraju. Komisja artystyczna w składzie: Natalia Kukulska, Robert Janowski, Michał Szpak i Zbigniew Jakubek po przesłuchaniu nadesłanych utworów postanowiła zakwalifikować do Finału 67 wykonawców. W związku z odwołaniem Festiwalu, wszyscy zakwalifikowani Finaliści zostali zaproszeni przez Rzeszowski Dom Kultury do udziału w nowej, internetowej odsłonie wydarzenia na Facebooku. Będzie ono miało charakter plebiscytu online, dzięki któremu wyłonieni w eliminacjach wokaliści zaprezentują swój talent internautom w całej Polsce i nie tylko.
Z terenu gminy Skrzyszów w gronie finalistów znalazła się Milena Gębala z Ładnej. Jest wesołą i energiczną czternastolatką. W 2018 roku została laureatką gminnego konkursu Maestro i mieliśmy okazją jej posłuchać podczas Szynwałdzkich Tarasów 2018 i 2019 oraz na IX Koncercie Charytatywnym. Głosowanie potrwa do 29 czerwca 2020 roku, na którego wynik składać będzie się zarówno liczba polubień internautów, jak i wcześniejsza punktacja Jurorów dokonana podczas festiwalowych eliminacji.
W celu oddania głosu należy polubić post na portalu Facebook pod linkiem:

Poniżej film, w którym mamy okazję posłuchać nagrania konkursowego Mileny:

Gmina Skrzyszów
Skrzyszów – gmina wiejska w powiecie tarnowskim (woj. małopolskie). Siedzibą gminy jest Skrzyszów. Gmina powstała 1 stycznia 1973 roku na obszarze istniejącej do 1954 gminy Gumniska.