Środa, 17 lipca 2024r. | Imieniny: Anety, Bogdana, Jadwigi

Zagłosuj na Gminę Skrzyszów w plebiscycie na Najpiękniejszą Gminę Wiejską Małopolski

09 czerwca, 2020

by
9 czerwca 2020
Najnowsze informacje
No Comment

Gmina Skrzyszów bierze udział w I etapie plebiscytu na Najpiękniejszą Gminę Wiejską Małopolski. W pierwszym etapie wyłonione zostaną dwie gminy wiejskie z powiatu tarnowskiego i dąbrowskiego z największą ilością głosów, które awansują do kolejnego etapu. Jedna osoba może oddać głos raz na 24h.
Zachęcamy gorąco wszystkich mieszkańców naszej gminy, aby wzięli udział w głosowaniu. Głosy można oddawać do 14 czerwca do godziny 21.00.
Chcąc oddać swój głos, prosimy kliknąć w poniższy link, w którym znajdują się szczegółowe informacje dotyczące głosowania.

Gmina Skrzyszów
Skrzyszów – gmina wiejska w powiecie tarnowskim (woj. małopolskie). Siedzibą gminy jest Skrzyszów. Gmina powstała 1 stycznia 1973 roku na obszarze istniejącej do 1954 gminy Gumniska.