Czwartek, 21 października 2021r. | Imieniny: Urszuli, Hilarego, Jakuba

Z POWER-em w samotrudnienie

23 września, 2021
Z POWER-em w samotrudnienie

Fundacja im. Hetmana Jana Tarnowskiego w partnerstwie z Podkarpacką Agencją Konsultingowo Doradczą Sp. z o.o. realizuje projekt “Z POWER-er w samozatrudnienie”
Projekt jest skierowany do osób spełniających łącznie następujące warunki:
– osoby w wieku 18-29 lat, dotknięte skutkami COVID-19, które utraciły zatrudnienie po 1 marca 2020 r.;
– posiadają status osoby biernej zawodowo lub bezrobotnej niezarejestrowanej w urzędzie pracy;
– uczą się lub zamieszkują (zgodnie z przepisami Kodeksu Cywilnego) na terenie Subregionu Tarnowskiego: Miasto Tarnów, powiat tarnowski, powiat brzeski lub powiat dąbrowski.

W ramach projektu oferowane jest:
– wsparcie szkoleniowe przed założeniem działalności gospodarczej;
– bezzwrotną dotację na założenie działalności gospodarczej w wysokości 23 050,00 zł;
– finansowe wsparcie pomostowe przez 6miesięcy po założeniu działalności gospodarczej w kwocie  1300,00 zł netto/miesiąc;
– stypendium szkoleniowe, materiały szkoleniowe, catering, zwrot kosztów dojazdu.

Szczegółowe informacje na temat rekrutacji i uczestnictwa w projekcie oraz dane kontaktowe dostępne s ą na stronie www projektu: www.zpoweremwsamotrudnienie.pl

Gmina Skrzyszów
Skrzyszów – gmina wiejska w powiecie tarnowskim (woj. małopolskie). Siedzibą gminy jest Skrzyszów. Gmina powstała 1 stycznia 1973 roku na obszarze istniejącej do 1954 gminy Gumniska.