Sobota, 17 kwietnia 2021r. | Imieniny: Rudolfa, Roberta
Pokaż menu

Wygrana w kolejnym meczu kontrolnym

05 marca, 2021
Wygrana w kolejnym meczu kontrolnym

Wygrana w kolejnym meczu kontrolnym

by
5 marca 2021
Najnowsze informacje, Sport
No Comment

W dniu 28 lutego drużyna Dziewcząt U-15, która działa przy Gminnym Centrum Kultury i Bibliotek w Skrzyszowie, rozegrała kolejny już mecz kontrolny. Tym razem Dziewczęta sparowały z drużyną Czarnych Sosnowiec. Spotkanie odbyło się na sztucznej płycie boiska w Sosnowcu. Ostatecznie mecz zakończył się wygraną naszej drużyny, dzięki strzeleniu bramki w końcowych minutach meczu. Ostatnie podanie skierowała do siatki Natalia Olchawska zmieniając wynik na 1:0. Gratulujemy zwycięstwa naszym zdolnym Piłkarkom i trenerowi Mateuszowi Zbrożkowi. Trzymamy kciuki za kolejne zwycięstwo, gdyż kolejny sparing już w poniedziałek 8 marca na płycie boiska w Woli Rzędzińskiej. 

źródło: www.gckib-skrzyszow.pl
Gmina Skrzyszów
Skrzyszów – gmina wiejska w powiecie tarnowskim (woj. małopolskie). Siedzibą gminy jest Skrzyszów. Gmina powstała 1 stycznia 1973 roku na obszarze istniejącej do 1954 gminy Gumniska.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).