Piątek, 19 kwietnia 2024r. | Imieniny: Adolfa, Tymona, Leona
Pokaż menu

Wszystkiego najlepszego – (Nie)mundurowy Dzień Dziecka – KONKURS!

01 czerwca, 2020
Wszystkiego najlepszego – (Nie)mundurowy Dzień Dziecka – KONKURS!

Wszystkiego najlepszego – (Nie)mundurowy Dzień Dziecka – KONKURS!

by
1 czerwca 2020
Najnowsze informacje
No Comment

Z okazji Dnia Dziecka, Samorząd Gminy Skrzyszów wraz z dyrektorami szkół i przedszkoli, przedstawicielami instytucji gminnych, strażakami, nauczycielami i służbami mundurowymi, pragną złożyć najserdeczniejsze życzenia dzieciom, życząc wszystkiego… ale o tym już w filmie. Zapraszamy!

KONKURS
Odpowiedz na pytanie i wygraj m.in. vouchery do FlyParku w Tarnowie oraz hulajnogę elektryczną.
PYTANIE
Wymień nazwy wszystkich miejscowości gminy Skrzyszów oraz 5 zawodów, które pojawiają się w filmie (Nie)mundurowy Dzień Dziecka.
ODPOWIEDZI
Odpowiedzi wraz z imieniem, nazwiskiem i wiekiem dziecka oraz numerem telefonu osoby dorosłej prosimy o przesłanie na adres mailowy: jaroslaw.ciochon@gcb-skrzyszow.pl.
TERMIN
Na odpowiedzi czekamy od 1-3 czerwca br. Losowanie nagród 4 czerwca br. o godz. 17.00 za pośrednictwem Tarnowskiej.tv (www.tarnowska.tv). Relację można będzie obejrzeć również na stronie internetowej Urzędu Gminy w Skrzyszowie (www.skrzyszow.pl).
Udział w konkursie jest jednoznaczny z akceptacją REGULAMINU (link) i RODO (link).
Gmina Skrzyszów
Skrzyszów – gmina wiejska w powiecie tarnowskim (woj. małopolskie). Siedzibą gminy jest Skrzyszów. Gmina powstała 1 stycznia 1973 roku na obszarze istniejącej do 1954 gminy Gumniska.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).