Czwartek, 30 czerwca 2022r. | Imieniny: Emilii, Lucyny

23 maja 2022
Najnowsze informacje
No Comment

Żołnierz dobrowolnej zasadniczej służby wojskowej od pierwszego dnia służby będzie zarabiał 4560 zł miesięcznie. Po 28 dniowym szkoleniu zakończonym przysięgą, rozpocznie szkolenie specjalistyczne trwające do 11 miesięcy. W tym czasie będzie miał wybór – nie musi być skoszarowany. Żołnierz DZSW będzie miał pierwszeństwo w naborze do zawodowej służby wojskowej oraz do zatrudnienia w administracji publicznej, po spełnieniu wymogu dla danego stanowiska. Dobrowolną zasadniczą służbę wojskową można przerwać w dowolnym momencie.

Zrób “Pierwszy krok” i zarejestruj się na Resortowym Portalu Rekrutacyjnym zostanzolnierzem.pl

Więcej informacji można uzyskać w Wojskowym Centrum Rekrutacji w Tarnowie, ul Dąbrowskiego 11, 33-100 Tarnów, tel. 261138650 https://wcrtarnow.wp.mil.pl

Gmina Skrzyszów
Skrzyszów – gmina wiejska w powiecie tarnowskim (woj. małopolskie). Siedzibą gminy jest Skrzyszów. Gmina powstała 1 stycznia 1973 roku na obszarze istniejącej do 1954 gminy Gumniska.