Niedziela, 6 grudnia 2020r. | Imieniny: Mikołaja, Jaremy, Emiliana

Wsparcie dla bezrobotnych osób w wieku od 30 lat, w ramach projektu „Efektywni na rynku pracy”

22 października, 2020

by
22 października 2020
Informacje dla bezrobotnych, Najnowsze informacje
No Comment

W związku z realizacją projektu „Efektywni na rynku pracy”, współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, zapraszamy do aktywizacji zawodowej osoby w wieku 30 lat i więcej, pozostających bez pracy, mieszkańców wybranych powiatów woj. małopolskiego, zainteresowanych wsparciem doradcy zawodowego, pośrednika pracy oraz szkoleniami i stażami.
Celem projektu jest podwyższenie zdolności do podjęcia zatrudnienia wśród osób powyżej 30 roku życia, zamieszkujących województwo małopolskie (powiat suski, wielicki, Tarnów, wadowicki, brzeski, gorlicki, chrzanowski, nowosądecki, tatrzański, dąbrowski, nowotarski, proszowicki, oświęcimski, tarnowski, limanowski i olkuski).
Szczególnie zapraszane są osoby po 50 roku życia, niepełnosprawne, o niskich kwalifikacjach, oraz kobiety.
W ramach projektu oferujemy:
– poradnictwo zawodowe,
– wsparcie pośrednika pracy,
– staże zawodowe,
– szkolenia komputerowe, zawodowe,
– stypendia szkoleniowe/stażowe,
– zwrot kosztów na dojazd.
Wszystkie formy wsparcia dla uczestników są bezpłatne.
Więcej o projekcie – tutaj.

Gmina Skrzyszów
Skrzyszów – gmina wiejska w powiecie tarnowskim (woj. małopolskie). Siedzibą gminy jest Skrzyszów. Gmina powstała 1 stycznia 1973 roku na obszarze istniejącej do 1954 gminy Gumniska.