Wtorek, 25 czerwca 2024r. | Imieniny: Lucji, Wilhelma, Doroty
Pokaż menu

Wkrótce otwarcie bibliotek i boisk Orlik na terenie gminy Skrzyszów

30 kwietnia, 2020

Wkrótce otwarcie bibliotek i boisk Orlik na terenie gminy Skrzyszów

Wkrótce otwarcie bibliotek i boisk Orlik na terenie gminy Skrzyszów

by
30 kwietnia 2020
Najnowsze informacje, Zawiadomienia
No Comment

W związku z nowymi wytycznymi władz państwowych, informujemy, że biblioteki na terenie gminy Skrzyszów zostaną otwarte z dniem 5 maja br. (tj. wtorek). Wypożyczanie książek będzie się odbywało zgodnie z zaleceniami Sanepidu (wykaz ten ukaże się na naszej stronie internetowej w najbliższy poniedziałek) na czas epidemii COVID-19.
Jednocześnie z dniem 5 maja otwarte zostaną boiska sportowe Orlik na terenie gminy Skrzyszów, wyłącznie dla grup zorganizowanych, po uprzednim zgłoszeniu oraz podpisaniu umowy przez osobę pełnoletnią, reprezentującą i odpowiedzialną za daną grupę. Zgłoszenia prosimy kierować do biblioteki w Szynwałdzie od poniedziałku do piątku, w godzinach 8.00-16.00.
W umowie zawarte są wytyczne dotyczące zasad korzystania z Orlików, zgodnie z wytycznymi premiera RP, a są nimi:
– zachowanie dystansu społecznego,
– obowiązek zasłaniania twarzy (w momencie dotarcia na dany obiekt sportowy), natomiast przebywając na boisku nie ma obowiązku zakrywania twarzy),
– ograniczona liczba osób (maksymalnie do 6 osób na obiekcie),
– weryfikacja uczestników (zgłoszenie do zarządcy osób wchodzących na obiekt). Listę tych osób należy dostarczyć do biblioteki w Szynwałdzie, przed zaplanowanym korzystaniem z obiektu Orlik,
– brak możliwości korzystania z szatni i węzła sanitarnego (poza WC),
– dezynfekcja urządzeń po każdym użyciu i po każdej grupie,
– obowiązkowa dezynfekcja rąk dla wchodzących i opuszczających obiekt,
– korzystanie z osobistego sprzętu treningowego lub dezynfekcja po każdym użyciu.
Gmina Skrzyszów
Skrzyszów – gmina wiejska w powiecie tarnowskim (woj. małopolskie). Siedzibą gminy jest Skrzyszów. Gmina powstała 1 stycznia 1973 roku na obszarze istniejącej do 1954 gminy Gumniska.

Możliwość komentowania została wyłączona.

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).