Czwartek, 21 października 2021r. | Imieniny: Urszuli, Hilarego, Jakuba
Pokaż menu

Wikliniarstwo, haft i szydełkowanie

13 października, 2021
Wikliniarstwo, haft i szydełkowanie

Wikliniarstwo, haft i szydełkowanie

by
13 października 2021
Najnowsze informacje
No Comment

We wrześniu br. Stowarzyszenie Mój Szynwałd rozpoczęło realizację projektu pt.: „Warsztaty rzemiosł tradycyjnych sposobem na rozszerzenie działalności odpłatnej Stowarzyszenia Mój Szynwałd”. Zadanie obejmuje organizację warsztatów z wikliniarstwa, haftu i szydełkowania. Realizacja inicjatywy jest możliwa dzięki pozyskaniu przez stowarzyszenie grantu w wysokości 8 220 zł z projektu „Małopolski Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej – Subregion Tarnowski”. Operatorem projektu jest Fundacja im. Hetmana Jana Tarnowskiego, a środki na ten cel pochodzą z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014-2020 współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Społecznego.
Poszczególne warsztaty składają się z 4 spotkań, a bierze w nich udział 36 osób z terenu gminy Skrzyszów i okolicznych miejscowości.
Gmina Skrzyszów
Skrzyszów – gmina wiejska w powiecie tarnowskim (woj. małopolskie). Siedzibą gminy jest Skrzyszów. Gmina powstała 1 stycznia 1973 roku na obszarze istniejącej do 1954 gminy Gumniska.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).