Wielki finał! – zagłosuj na Gminę Skrzyszów w plebiscycie na Najpiękniejszą Gminę Wiejską Małopolski

Wielki finał! – zagłosuj na Gminę Skrzyszów w plebiscycie na Najpiękniejszą Gminę Wiejską Małopolski
Rozpoczęło się głosowanie w wielkim finale I plebiscytu na Najpiękniejszą Gminę Wiejską Małopolski. W pierwszym etapie wyłoniono 16 gmin z 8 regionów a wśród nich Gmina Skrzyszów. Zachęcamy gorąco wszystkich mieszkańców naszej gminy, aby wzięli udział w głosowaniu. Głosy można oddawać do 19 lipca do godziny 21.00. Jedna osoba może oddać głos raz na 24h.
Chcąc oddać swój głos, prosimy kliknąć w poniższy link, w którym znajdują się szczegółowe informacje dotyczące głosowania.
https://mjakmalopolska.pl/2020/06/29/najpiekniejsza-gmina-wiejska-malopolski-2020-wielki-final/
Źródło: Urząd Gminy Skrzyszów