Czwartek, 21 października 2021r. | Imieniny: Urszuli, Hilarego, Jakuba
Pokaż menu

Warsztaty rękodzieła artystycznego

28 września, 2021
Warsztaty rękodzieła artystycznego

Warsztaty rękodzieła artystycznego

by
28 września 2021
Najnowsze informacje
No Comment

Koło Gospodyń Wiejskich w Ładnej realizuje warsztaty rękodzieła artystycznego, przygotowujące stowarzyszenie do ekonomizacji podmiotu. Celem inicjatywy jest podniesienie wiedzy i umiejętności uczestników (członkiń koła) w zakresie rękodzieła artystycznego i ludowego. Łącznie zrealizowanych zostanie 20 godzin warsztatów, które zaowocują w dalszej działalności koła. W ramach projektu zakupiono materiały i niezbędne narzędzia.

Inicjatywa została sfinansowana w ramach Programu Grantowego Małopolskiego Ośrodka Wsparcia Ekonomii Społecznej – Subregion Tarnowski, przy wsparciu Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014-2020, współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Społecznego poprzez Operatora: Fundację im. Hetmana Jana Tarnowskiego.
Gmina Skrzyszów
Skrzyszów – gmina wiejska w powiecie tarnowskim (woj. małopolskie). Siedzibą gminy jest Skrzyszów. Gmina powstała 1 stycznia 1973 roku na obszarze istniejącej do 1954 gminy Gumniska.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).