Czwartek, 18 lipca 2024r. | Imieniny: Erwina, Kamila, Szymona
Pokaż menu

TY również możesz zagłosować na gminę Skrzyszów!

12 czerwca, 2020
TY również możesz zagłosować na gminę Skrzyszów!

TY również możesz zagłosować na gminę Skrzyszów!

by
12 czerwca 2020
Najnowsze informacje
No Comment

Przypominamy, że Gmina Skrzyszów bierze udział w I etapie plebiscytu na Najpiękniejszą Gminę Wiejską Małopolski. W pierwszym etapie wyłonione zostaną dwie gminy wiejskie z powiatu tarnowskiego i dąbrowskiego z największą ilością głosów, które awansują do kolejnego etapu. Jedna osoba może oddać głos raz na 24h.
Zachęcamy wszystkich, aby oddawali swoje głosy do 14 czerwca, do godziny 21.00. Na obecnym etapie, nasza gmina zajmuje drugą pozycję (36%, oddane 2149 głosy).
Chcąc oddać swój głos, prosimy kliknąć w poniższy link, w którym znajdują się szczegółowe informacje dotyczące głosowania.
https://mjakmalopolska.pl/2020/06/08/najpiekniejsza-gmina-wiejska-malopolski-region-6-powiaty-dabrowski-tarnowski/
Gmina Skrzyszów
Skrzyszów – gmina wiejska w powiecie tarnowskim (woj. małopolskie). Siedzibą gminy jest Skrzyszów. Gmina powstała 1 stycznia 1973 roku na obszarze istniejącej do 1954 gminy Gumniska.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).