Czwartek, 18 lipca 2024r. | Imieniny: Erwina, Kamila, Szymona

Trwają prace przy zagospodarowaniu przestrzeni publicznej w miejscowości Szynwałd

05 czerwca, 2020

by
5 czerwca 2020
Najnowsze informacje
No Comment

W miejscowości Szynwałd trwają prace nad zagospodarowaniem przestrzeni publicznej. W ramach inwestycji zostaną wybudowane dwa parkingi z kostki brukowej. Jeden w miejscu gdzie dawniej stała stara biblioteka na 10 miejsc parkingowych, drugi obok przedszkola publicznego. Zostanie wykonana także jezdnia manewrowa z kostki brukowej, plac do składowania śniegu, zjazd z drogi powiatowej nr 1357K, ciągi piesze do miejsc parkingowych, elementy małej architektury, kanalizacja deszczowa wraz z umocnieniami cieku, oświetlenie parkowe oraz przebudowa sieci teletechnicznej. Wykonawcą prac jest firma HOUSEBUD Paweł Tomasik. Wartość prac inwestycyjnych wynosi 558 779,20 zł, a planowany termin zakończenia prac to 31 lipca 2020 r.

Gmina Skrzyszów
Skrzyszów – gmina wiejska w powiecie tarnowskim (woj. małopolskie). Siedzibą gminy jest Skrzyszów. Gmina powstała 1 stycznia 1973 roku na obszarze istniejącej do 1954 gminy Gumniska.