Sobota, 17 kwietnia 2021r. | Imieniny: Rudolfa, Roberta
Pokaż menu

Szynwałd – zniszczona wiata przystankowa

07 kwietnia, 2021
Szynwałd – zniszczona wiata przystankowa

Szynwałd – zniszczona wiata przystankowa

by
6 kwietnia 2021
Najnowsze informacje
No Comment

W poniedziałek, 29 marca 2021 roku, został uszkodzony przystanek autobusowy przy szkole podstawowej w Szynwałdzie. Do zdarzenia doszło przed godz. 22. Samochód jadący drogą powiatową wpadł w poślizg, uderzając w wiatę przystankową, która uległa zniszczeniu. Na drodze panowały niesprzyjające warunki atmosferyczne (opady deszczu). Czynności operacyjno-rozpoznawcze są w toku.
Wszystkie osoby, które były świadkami zdarzenia, prosimy o kontakt z Komisariatem Policji Tarnów-Centrum: 47 831 21 22.
Apelujemy o bezpieczną jazdę samochodem i dostosowanie prędkości do warunków atmosferycznych. Pamiętajmy, że w naszych rękach jest bezpieczeństwo wszystkich uczestników ruchu drogowego.
Gmina Skrzyszów
Skrzyszów – gmina wiejska w powiecie tarnowskim (woj. małopolskie). Siedzibą gminy jest Skrzyszów. Gmina powstała 1 stycznia 1973 roku na obszarze istniejącej do 1954 gminy Gumniska.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).