Wtorek, 1 grudnia 2020r. | Imieniny: Natalii, Eligiusza, Edmunda

Szkolenia IT w ramach projektu “Ctrl+C – Ctrl+V”

20 listopada, 2020
Szkolenia IT w ramach projektu “Ctrl+C – Ctrl+V”

by
20 listopada 2020
Najnowsze informacje
No Comment

Szanowni Państwo,
zapraszamy do zapoznania się z ofertą szkoleń IT organizowanych przez Centrum Szkoleń i Innowacji Sp. z o.o. w ramach projektu: „Ctrl+C – Ctrl+V”. W chwili obecnej szkolenia będą w realizowane online.
Projekt jest skierowany do osób, które ukończyły 18 rok życia oraz zamieszkują na terenie Polski. Do udziału w szkoleniach zachęcamy szczególnie osoby z niepełnosprawnościami, w tym ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi. Udział w projekcie jest całkowicie bezpłatny.
Zapraszamy całe grupy, rodziny czy pracowników firm i instytucji. Oferta obejmuje udział w jednym z poniżej wskazanych szkoleń: – Edycja tekstu (24h)
– Arkusze kalkulacyjne (24h)
– Prezentacje (24h)
– Internet (24h)
Jak zgłosić swój udział?
1. Wybierz szkolenie, które Cię interesuje
2. Wypełnij formularz zgłoszeniowy
3. Prześlij swoje zgłoszenie na adres e-mail: szkoleniait@csi.info.pl
Serdecznie zapraszamy do kontaktu telefonicznego i mailowego! Zapisz się już dziś!

Gmina Skrzyszów
Skrzyszów – gmina wiejska w powiecie tarnowskim (woj. małopolskie). Siedzibą gminy jest Skrzyszów. Gmina powstała 1 stycznia 1973 roku na obszarze istniejącej do 1954 gminy Gumniska.