Wtorek, 7 grudnia 2021r. | Imieniny: Marcina, Ambrożego, Teodora
Pokaż menu

Święto Patrona Szkoły Podstawowej nr 1 im. Jana Pawła II w Skrzyszowie

21 października, 2021
Święto Patrona Szkoły Podstawowej nr 1 im. Jana Pawła II w Skrzyszowie

Święto Patrona Szkoły Podstawowej nr 1 im. Jana Pawła II w Skrzyszowie

by
21 października 2021
Najnowsze informacje
No Comment

19 października w 20.rocznicę nadania Szkole Podstawowej nr 1 w Skrzyszowie imienia Jana Pawła II na uroczystych obchodach upamiętniono postać naszego Karola Wojtyły. Uczniowie pod opieka nauczycieli przygotowali i przedstawili program artystyczny przypominający nam biografię Papieża Polaka, najważniejsze wydarzenia z Jego życia i pontyfikatu. Rozbrzmiały najważniejsze przesłania i wskazówki dla nas wszystkich. Całość swoim pięknym śpiewem oraz gra na instrumentach uświetnił chór szkolny. Po akademii pod pomnikiem znajdującym się przed budynkiem szkoły, delegacje złożyły wiązanki kwiatów oraz zapalono znicze. W imieniu mieszkańców Gminy Skrzyszów wiązankę złożył Wójt Gminy Marcin Kiwior, Sekretarz Gminy Cecylia Andrusiewicz i Dyrektor Szkoły Robert Wadycki. Po zakończeniu obchodów odbyła się projekcja filmu o Świętym Janie Pawle II oraz wystawa prac uczniów poświęcona patronowi.
Gmina Skrzyszów
Skrzyszów – gmina wiejska w powiecie tarnowskim (woj. małopolskie). Siedzibą gminy jest Skrzyszów. Gmina powstała 1 stycznia 1973 roku na obszarze istniejącej do 1954 gminy Gumniska.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).