Strategia Rozwoju – drugie spotkanie

Strategia Rozwoju – drugie spotkanie
W poniedziałek 21.09.2020 r. w bibliotece w Szynwałdzie odbyło się drugie spotkanie w celu opracowania Strategii Rozwoju Gminy Skrzyszów na lata 2021-2030. W warsztatach udział wzięli radni, sołtysi, dyrektorzy gminnych instytucji oraz przedstawiciele kół i stowarzyszeń działających na terenie gminy Skrzyszów. Spotkanie poprowadził Leszek Nowicki z Tarnowskiej Agencji Rozwoju Regionalnego. Omówiono odpowiedzi na pytania z ankiety, która została przeprowadzona na pierwszym spotkaniu, a dotyczyła najważniejszych zadań i inwestycji, jakie stoją przed samorządem gminnym. Przedstawione zostały także mocne i słabe strony oraz szanse i zagrożenia mogące mieć wpływ na rozwój gminy. Wkrótce odbędzie się ostatnie, podsumowujące spotkanie.
Źródło: Urząd Gminy Skrzyszów