Środa, 17 lipca 2024r. | Imieniny: Anety, Bogdana, Jadwigi
Pokaż menu

Sezon 2019-2020 zamknięty. Awans LUKS Skrzyszów

08 czerwca, 2020
Sezon 2019-2020 zamknięty. Awans LUKS Skrzyszów

Sezon 2019-2020 zamknięty. Awans LUKS Skrzyszów

by
8 czerwca 2020
Najnowsze informacje, Sport
No Comment

Zarząd Małopolskiego Związku Piłki Nożnej podjął formalnie decyzję o zamknięciu sezonu 2019/20. Dotyczy to wszystkich rozgrywek ligowych, od IV ligi do C klasy wraz z rozgrywkami kobiet i młodzieżowymi, ale nie obejmuje rozgrywek Pucharu Polski i barażu o awans do III ligi. Zachowane zostały zasady awansów, zrezygnowano natomiast ze spadków. Decyzję podjęto po analizie aktualnego stanu prawnego w Polsce związanego ze stanem epidemii.
Przypomnijmy: po rundzie jesiennej w klasie okręgowej LKS Szynwałd zajął 12 miejsce a LKS Ładna 13 miejsce. W A klasie na miejscu 5 znalazła się KS Pogoria Pogórska Wola a na miejscu 1 znalazł się LUKS Skrzyszów, który dzięki bardzo dobrym występom jesiennym uzyskał awans do klasy okręgowej. W B klasie KS Łękawica zajęła 4 miejsce.
Gratulujemy Drużynom dobrej postawy w rundzie jesiennej, gdyż żadna z nich nie zajmowała miejsca zagrożonego spadkiem.
Gmina Skrzyszów
Skrzyszów – gmina wiejska w powiecie tarnowskim (woj. małopolskie). Siedzibą gminy jest Skrzyszów. Gmina powstała 1 stycznia 1973 roku na obszarze istniejącej do 1954 gminy Gumniska.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).