Sobota, 24 października 2020r. | Imieniny: Rafala, Marcina, Antoniego

Najnowsze informacje
No Comment

Szanowni Państwo,
w dniach 22-23 października odbędzie się III Małopolskie Seminarium Liderów Aktywnych dla Rozwoju. Organizator Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie, zapraszam do udziału w wydarzeniu sołtysów, członkinie Kół Gospodyń Wiejskich oraz aktywnych obywateli działających na rzecz rozwoju. Seminarium odbywać się będzie w formie online a wszystkie nagrania wystąpień prelegentów będą przygotowane zgodnie z wytycznymi w zakresie realizacji zasady równości szans i niedyskryminacji, w tym dostępności dla osób z niepełnosprawnościami oraz zasady równości szans kobiet i mężczyzn w ramach funduszy unijnych. Zgłoszenia do udziału w III Małopolskim Seminarium Liderów Aktywnych dla Rozwoju należy dokonać na stronie pod linkiem:

Gmina Skrzyszów
Skrzyszów – gmina wiejska w powiecie tarnowskim (woj. małopolskie). Siedzibą gminy jest Skrzyszów. Gmina powstała 1 stycznia 1973 roku na obszarze istniejącej do 1954 gminy Gumniska.