Sobota, 24 października 2020r. | Imieniny: Rafala, Marcina, Antoniego
Pokaż menu

Seminarium dla sołtysów, członkiń KGW i aktywnych obywateli dla rozwoju

14 października, 2020
Seminarium dla sołtysów, członkiń KGW i aktywnych obywateli dla rozwoju

Seminarium dla sołtysów, członkiń KGW i aktywnych obywateli dla rozwoju

by
14 października 2020
Najnowsze informacje
No Comment

Szanowni Państwo,
w dniach 22-23 października odbędzie się III Małopolskie Seminarium Liderów Aktywnych dla Rozwoju. Organizator Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie, zapraszam do udziału w wydarzeniu sołtysów, członkinie Kół Gospodyń Wiejskich oraz aktywnych obywateli działających na rzecz rozwoju. Seminarium odbywać się będzie w formie online a wszystkie nagrania wystąpień prelegentów będą przygotowane zgodnie z wytycznymi w zakresie realizacji zasady równości szans i niedyskryminacji, w tym dostępności dla osób z niepełnosprawnościami oraz zasady równości szans kobiet i mężczyzn w ramach funduszy unijnych. Zgłoszenia do udziału w III Małopolskim Seminarium Liderów Aktywnych dla Rozwoju należy dokonać na stronie pod linkiem:
https://app.evenea.pl/event/seminariumliderow/
Gmina Skrzyszów
Skrzyszów – gmina wiejska w powiecie tarnowskim (woj. małopolskie). Siedzibą gminy jest Skrzyszów. Gmina powstała 1 stycznia 1973 roku na obszarze istniejącej do 1954 gminy Gumniska.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).