Środa, 23 czerwca 2021r. | Imieniny: Wandy, Zenona

7 maja 2021
Najnowsze informacje
No Comment

W dniu 30 kwietnia została podpisana umowa, której przedmiotem zamówienia jest zagospodarowanie przestrzeni publicznej w miejscowości Szynwałd poprzez budowę parkingu na działkach nr 1545, 1546, 1540/2 – etap II.  Prace zostały już rozpoczęte a w ramach zamówienia zostaną wykonane:

• jezdnia manewrowa z kostki brukowej,
    • miejsca parkingowe z kostki brukowej,
    • zjazd z drogi powiatowej nr 1357K na działkę 1546,
    • ciągi piesze do miejsc parkingowych z kostki brukowej,
    • elementy małej architektury,
    • kanalizacja deszczowa,
    • pionowa przesłona z grodzic stalowych,
    • oświetlenie parkowe,
    • schody terenowe.

Wykonawcą robót jest firma Budrem Sp. z o.o – lider Konsorcjum oraz Hydrocomplex.eu Sp. z o.o – partner Konsorcjum. Termin realizacji umowy to 30 września. Całość inwestycji to kwota 488 231,93 zł.

Gmina Skrzyszów
Skrzyszów – gmina wiejska w powiecie tarnowskim (woj. małopolskie). Siedzibą gminy jest Skrzyszów. Gmina powstała 1 stycznia 1973 roku na obszarze istniejącej do 1954 gminy Gumniska.