Sobota, 19 września 2020r. | Imieniny: Januarego, Konstancji, Teodora
Pokaż menu

Rozpoczęcie XV edycji Amatorskiej Ligi Orlików w najbliższy piątek 7 sierpnia

04 sierpnia, 2020
Rozpoczęcie XV edycji Amatorskiej Ligi Orlików w najbliższy piątek 7 sierpnia

Rozpoczęcie XV edycji Amatorskiej Ligi Orlików w najbliższy piątek 7 sierpnia

by
4 sierpnia 2020
ALO XV, Najnowsze informacje, Sport
No Comment

Już w piątek 7 sierpnia 2020 r. na orliku w Pogórskiej Woli i w Skrzyszowie rywalizację w ramach XV edycji Amatorskiej Ligi Orlikowej Gminy Skrzyszów rozpocznie 12 drużyn. 
W tej edycji amatorskiej ligi orlikowej udział wezmą:

All Stars,
Dodger Team Tarnów,
Drużyna „A”,
FC Dzwonowa,
FC Galacticos,
Huragan Piotrkowice
ISKillers FC,
Lucky Losers Grabówka,
Nuevo Palace,
OSP Łękawica,
OSP Zalasowa,
Szybcy i Wściekli.

Wszystkie mecze odbywać się będą w każdy kolejny piątek na ORLIKACH Gminy Skrzyszów o godzinach 19.00, 20.00, 21.00. W XV edycji Amatorskiej Ligi Orlików zostanie rozegranych łącznie 11 kolejek. Relacje z przebiegu każdej kolejki będą zamieszczane na stronie gminy Skrzyszów. Życzymy udanych meczów oraz sporej ilości efektownych goli.Podczas rozgrywania kolejnych kolejek zwracamy się z prośbą do kibiców jak i drużyn oczekujących na swoje spotkanie o pamiętaniu i o zachowaniu szczególnej ostrożności oraz stosowaniu się do wszelkich przepisów sanitarnych w tym o zachowaniu zalecanego dystansu społecznego.
Gmina Skrzyszów
Skrzyszów – gmina wiejska w powiecie tarnowskim (woj. małopolskie). Siedzibą gminy jest Skrzyszów. Gmina powstała 1 stycznia 1973 roku na obszarze istniejącej do 1954 gminy Gumniska.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).