Niedziela, 6 grudnia 2020r. | Imieniny: Mikołaja, Jaremy, Emiliana

Przypominamy o możliwości wzięcia udziału w Ankiecie Strategii Rozwiązywania Problemów Społecznych na lata 2021-2027 Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Skrzyszowie

23 października, 2020

by
23 października 2020
Najnowsze informacje
No Comment

Ankieta dostępna również pod linkiem: https://forms.gle/45ubqNQRueJCS29B6

Ładuję…

Gmina Skrzyszów
Skrzyszów – gmina wiejska w powiecie tarnowskim (woj. małopolskie). Siedzibą gminy jest Skrzyszów. Gmina powstała 1 stycznia 1973 roku na obszarze istniejącej do 1954 gminy Gumniska.